Hoërskool Centurion

SKOOLBESTUUR

Hoof:

Mnr. H. J. Koekemoer
j.koekemoer@hscenturion.co.za

Adjunkhoof:
Mnr. A. Labuschagne
(Administrasie)
a.labuschagne@hscenturion.co.za

Adjunkhoof:
Mnr. D. Barnard
(Akademie)
d.barnard@hscenturion.co.za

Adjunkhoof:
Mnr. J. Cloete
(Finansies en Buite-kurrikulêr)
j.cloete@hscenturion.co.za

Adjunkhoof:
Me. N. Esterhuysen
(Bemarking en Leerder- en Onderwyserontwikkeling)
n.esterhuysen@hscenturion.co.za

GRAADHOOFDE

GRAAD 8 Graadhoof:
Mnr. S. Ernst
s.ernst@hscenturion.co.za

GRAAD 9 Graadhoof:
Mnr. H. Riekert
h.riekert@hscenturion.co.za

GRAAD 10 Graadhoof:

Mnr. H. van Wyk
h.vwyk@hscenturion.co.za

 

GRAAD 11 Graadhoof:
Mnr. J. de Bruyn
j.debruyn@hscenturion.co.za

GRAAD 11 Graadhoof:
Mnr. E. Jonck
e.jonck@hscenturion.co.za

GRAAD 8 Graadhoof:
Me. W. Lourens
w.lourens@hscenturion.co.za

GRAAD 9 Graadhoof:
Me. R. Heyns
r.heyns@hscenturion.co.za

GRAAD 10 Graadhoof:
Me. L. van Zijl
l.vanzijl@hscenturion.co.za

GRAAD 11 Graadhoof:
Me. S van den Berg
s.vdberg@hscenturion.co.za

GRAAD 12 Graadhoof:
Me. L. Jordaan
l.jordaan@hscenturion.co.za

DEPARTEMENTSHOOFDE

DEPT.HOOF
Me. L. Roux
Afrikaans
Duits
 
DEPT.HOOF
Me. R. King
Wiskunde
Wiskundige- Geletterdheid
Tegniese Wiskunde
Inligtingstegnologie
Rekenaartoepassings-tegnologie
 
DEPT.HOOF
Mnr. M. Voges
Rekeningkunde
Besigheidstudies 
Ekonomie
Ekonomiese Bestuurswetenskappe
 
DEPT.HOOF
Me. A.  Nel
Fisiese Wetenskappe  
Natuurwetenskappe
Tegniese Wetenskappe
DEPT.HOOF
Me. L. van Zijl
Visuele Kuns
Musiek
Skeppende Kunste
 
DEPT.HOOF
Mnr. J. Prinsloo
Elektriese Tegnologie  
Meganiese Tegnologie  
Ingenieursgrafika en -ontwerp
Verbruikerstudies

DEPT.HOOF
Me. S. Barnard
Geskiedenis
Toerisme
Lewensoriëntering
Geografie

DEPT.HOOF
Me. A. van Rooyen
Lewenswetenskappe

DEPT.HOOF
Me. M. de Bruin
Engels
 

BEHEERLIGGAAM

Beheerliggaambeheerliggaam@hscenturion.co.za
VoorsitterMnr. Neels Pretorius
Onder-voorsitterMnr. Hardus Steyn
SekretaresseMe. Telita Grundlingh
TesourieMnr. Danie Botha & mnr. Neels Pretorius
Sport/ITMnr. Jerrie Lombard & mnr. Hardus Steyn
KultuurMnr. Hardus Steyn
Geboue en TerreineMnr. Van Rooy van den Berg
Personeel/OuersMnr. Neels Pretorius & me. Anette van Niekerk
BemarkingMe. Telita Grundlingh