Hoërskool Centurion

SKOOLBESTUUR

Hoof:

Mnr. H. J. Koekemoer
j.koekemoer@hscenturion.co.za

Adjunkhoof:
(Administrateurs en Finansies)
Mnr. A. Labuschagne
a.labuschagne@hscenturion.co.za

Adjunkhoof:
(Dissipline, Terrein , Geboue en Akademie)
Mnr. D.D. Barnard
d.barnard@hscenturion.co.za

GRAADHOOFDE

GRAAD 8 Graadhoof:
Mnr. J. Nagel
j.nagel@hscenturion.co.za

GRAAD 9 Graadhoof:

Mnr. H. van Wyk
h.vwyk@hscenturion.co.za

 

GRAAD 10 Graadhoof:
Mnr. J. de Bruyn
j.debruyn@hscenturion.co.za

GRAAD 11 Graadhoof:
Mnr. E. Jonck
e.jonck@hscenturion.co.za

GRAAD 12 Graadhoof:
Mnr. S. Ernst
s.ernst@hscenturion.co.za

GRAAD 8 Graadhoof:
Me. R. Heyns
r.heyns@hscenturion.co.za

GRAAD 9 Graadhoof:
Me. L. van Zijl
l.vanzijl@hscenturion.co.za

GRAAD 10 Graadhoof:
Me. N. Esterhuysen
n.esterhuysen@hscenturion.co.za

GRAAD 11 Graadhoof:
Me. P.J.  King
r.king@hscenturion.co.za

GRAAD 12 Graadhoof:
Me. W. Lourens
w.lourens@hscenturion.co.za

VAKHOOFDE

DEPT.HOOF
Afrikaans
L. Roux
DEPT.HOOF
Engels
Duits
R. Vermeulen
DEPT.HOOF
Geskiedenis
Toerisme
Lewensoriëntering
N. Esterhuysen
DEPT.HOOF
Wiskunde
Wiskundige- Geletterdheid
Tegniese Wiskunde
Inligtingstegnologie
Rekenaartoepassings-tegnologie
P.J.. King
Marius Voges
DEPT.HOOF
Rekeningkunde
Besigheidstudies 
Ekonomie
Ekonomiese Bestuurswetenskappe
M. Voges
Mnr. H. Riekert (Luggeweer)

ADJ.DEPT.HOOF
Wiskunde
Wiskundige Geletterdheid
Tegniese Wiskunde
H. Riekert

Me. A. Nel (Departementshoof Natuurwetenskappe)
DEPT.HOOF
Fisiese Wetenskappe  
Lewenswetenskappe  
Natuurwetenskappe
Tegniese Wetenskappe
A.  Nel
Mnr. R. Brand (Rugby-organiseerder en Geografie Departementshoof)
DEPT.HOOF
Geografie
R. Brand
Me. L. van Zijl ( Graadhoof Gr.8 en Koororganiseerder)
DEPT.HOOF
Visuele Kuns
Musiek
Skeppende Kunste
L. van Zijl
Mnr. JJ. Prinsloo (Graadhoog Gr. 11 en busorganiseerder)
DEPT.HOOF
Elektriese Tegnologie  
Meganiese Tegnologie  
Ingenieursgrafika en -ontwerp
J. Prinsloo

BEHEERLIGGAAM

Beheerliggaambeheerliggaam@hscenturion.co.za
VoorsitterMnr. Dawid Durie 
Onder-voorsitterMnr. Neels Pretorius
SekretaresseMe. Telita Grundlingh
TesourieMnr. Danie Botha & mnr. Neels Pretorius
Sport/ITMnr. Jerrie Lombard & mnr. Hardus Steyn
KultuurMnr. Hardus Steyn
Geboue en TerreineMnr. Wilhelm Combrinck & mnr. Van Rooy van den Berg
Personeel/OuersMnr. Neels Pretorius, mnr. Dawid Durie & me. Anette van Niekerk
BemarkingMe. Telita Grundlingh & mnr. Dawid Durie