Hoërskool Centurion, Highschool Centurion Bestuur

Adjunkhoof/Waarnemende hoof

Mnr. A. Labuschagne
a.labuschagne@hscenturion.co.za

Adjunkhoof

Mnr. D. Barnard
d.barnard@hscenturion.co.za

Adjunkhoof

Me. N. Esterhuysen
n.esterhuysen@hscenturion.co.za

Adjunkhoof

Mnr. J. de Bruyn

j.debruyn@hscenturion.co.za

Mnr. A. Labuschagne

Adjunkhoof/Waarnemende hoof

Mnr. D. Barnard

Me. N. Esterhuysen

Mnr. J. de Bruyn

Hoërskool Centurion, Highschool Centurion

Graadhoof:
Mnr. L. Schult

Graadhoof:
Mnr. G. Schultz

Graadhoof:
Mnr. E. Jonck

Graadhoof:
Mnr. W. van Vuuren 

Graadhoof:
Mnr. E. Terblanche

Graadhoof:
Me. L. Burger

Graadhoof:
Me. S. van den Berg

 Graadhoof:
Me. M. van der Merwe

Graadhoof:
Me. W. Lourens

Graadhoof:
Me. R. Heyns

Hoërskool Centurion, Highschool Centurion

DEPT.HOOF
Me. L. Roux

DEPT.HOOF

Afrikaans
Duits

l.roux@hscenturion.co.za

DEPT.HOOF
Me. I. Jacobs

DEPT.HOOF

Wiskunde, Wiskundige Geletterdheid, Tegniese Wiskunde, Alpha Wiskunde, IT, CAT

i.jacobs@hscenturion.co.za

DEPT.HOOF (WAARNEMEND)
Me. M. Parsons

DEPT.HOOF (WAARNEMEND)

Rekeningkunde, Besigheidstudies, EBW

m.parsons@hscenturion.co.za

DEPT.HOOF
Me. L. van Zijl

DEPT.HOOF

Visuele Kuns, Musiek, Skeppende Kunste

l.vanzijl@hscenturion.co.za

DEPT.HOOF
Mnr. J. Prinsloo

DEPT.HOOF

Elektriese Tegnologie, Meganiese Tegnologie, IGO, Verbruikerstudies, Robotika

j.prinsloo@hscenturion.co.za

DEPT.HOOF
Me. E. Pretorius

DEPT.HOOF

Fisiese Wetenskap

e.pretorius@hscenturion.co.za

DEPT.HOOF
Me. T.  Horn

DEPT.HOOF

Lewenswetenskappe

t.horn@hscenturion.co.za

DEPT.HOOF
Me. M. de Bruin

DEPT.HOOF

Hoërskool Centurion, Highschool Centurion
Voorsitter

Mnr. D. Durie

Ondervoorsitter

Mnr. L. Le Roux 

Tesourier

Me. S. Taljaard

Sekretaris

Me. L du Toit

Waarnemende Hoof

Mnr. A. Labuschagne

BL-lid

Me. S. Moolman

Mnr. G. Pretorius

Mnr. E. Deyzel

Mnr. L. Ferreira

Mnr. W. Bisschoff

Mnr. J. Calitz

Onderwyser

Mnr. A. Labuschagne

Me. N. Esterhuysen

Mnr. D. Barnard

Me. M. de Bruin

Administrasie

Me. M. Digue

Leerders

E. Marais

Z. Beeslaar

H. Dennis

Volg ons op sosiale media…

KONTAK:

 

Selbornelaan 118
Lyttelton Manor
Gauteng
Suid-Afrika

 

+27 12 66 45 803
Maandag – Donderdag: 7:00 – 15:00
Vrydag: 7:00 – 14:00

REGISTREER:

Om te registreer vir omsendbriewe, tik asseblief u e-posadres in die onderstaande blok. ‘n E-pos ter bevestiging sal aan u gestuur word.